| WeeSe a întrebat:

Am un laptop acer aspire 5735Z si cand intru in pes 2011 pot juca doar jumatate de meci si dupa aia se inchide laptopu...
ce sa fac?
oare e ca se incalzeste prea tare si imi trebuie un cooler?:d

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Cooler are el laptopul in interior poate chiar doua. daca ti se misca perfect jocul parerea mea e ca e jocul de vina ia alt joc si vezi daca face lafel.si daca ai laptopul de f mult timp dul la curatat la service

funda?big grin

1 răspuns:
| WeeSe explică:

Nu cred ca e de la joc ca asa am patit si cand ma uitam pe youtube si era deschis de multbig grino sa.l duc la service sa vad. poate e din cauza placii video... oricum mersi pentru raspunswinking