| DudaYeah a întrebat:

Buna!
Am si eu o mica intrebare.
Stiti vreun program de vazut arhive Yahoo Messenger care sa mearga si pe Windows 7?
Deoarece programul pe care l-am avut cand aveam Windows Xp, nu merge. Ma gandeam ca poate stiti voi.
Mersi anticipat! -funda.-

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ce-ai zice de... google? Sau... google?

| DudaYeah explică (pentru unknownn):

Daca ma ajuta google, crezi ca mai apelam la cei de pe TPU?

| unknownn a răspuns (pentru DudaYeah):

Pe mine ma ajuta, pe tine poate nu te ajuta ca n-ai invatat sa-l folosesti

| Mădă0611 a răspuns:

Nu e de la sistemul de operare, e de la versiunea messenger-ului. 11-le nu mai salveaza arhiva in PC happy
Poti sa le vezi pe e-mail, la Conversations happy

| TheDifference a răspuns:

Poate a expirat ciocolata laughingrolling on the floor da, poti sa le vezi pe email

| bmerry a răspuns:

Le poti citii pe mail sau pe messenger 11, iti apar toate arhivele, de cand ai ID`ul, asta daca nu le-ai sters, categorichappy