| Luca_Chendea_1990 a întrebat:

Salut, am si eu o mica problema de exemplu cand ma joc CS GO, nu pot da un singur click pentru a trage cu arma, trebuie sa tin foarte mult apasat, adica intre 2 si 3 secunde pentru a incepe sa traga arma respectiva, nu este de la lag se misca perfect doar la tras am probleme va rog ajutor. ofer recompensa

2 răspunsuri:
| diablo86 a răspuns:

Cred ca are treaba cu jocul reinstaleaza-l

| Luca_Chendea_1990 explică (pentru diablo86):

Nu. si la cs normal si la cs go imi face asa deoricate ori l-as reinstala
va rog ajutor am nevoie dau recompensa in valoare de 4 euro celui care-mi raspunde