| Gutu_Mihnea_1992 a întrebat:

Am si eu o problema. Am un PC nou si mi-am pus pe el Windows 10 as vrea sa i treb de ce dupa ce dau din bara de start pe Shut Down mi se inchide abia in 2 min. Este de la Windows ca nu e cumparat?

3 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Ce cerinte ai pe pc?

| barbutxxx a răspuns:

Ti se fac ceva update? daca ti se face update e ceva normal. Daca nu sunt 2 variante 1. Nu ai instalat bine windosul sau 2. Nu este bun varianta de windows.

| Gutu_Mihnea_1992 explică (pentru barbutxxx):

Nu se fac updateuri... Nu l-am instalat eu mi l-a pus un informatician?