| Cosma0499 a întrebat:

Salut.
Am si eu o problema cand iau skype.
Se downloadeaza cred ca e jumatate sau 3 sferturi si spune ca nu gaseste KERNEL32. dll
Am luat KERNEL32. dll dar nu stiu unde sa il pun sa pot downloada.
Daca aveti vreun tutorial sau ceva spuneti-mi si mie unde sa pun acel plugin.

1 răspuns:
| ZeroBLADE a răspuns:

Fisierul KERNEL32.dll este ceva foarte important pentru un program softwore sau un joc video.
Il downloadezi de aici:
http://www.dll-files.com/pop.php?dll=kernel32

Instructiuni:
1. Apesi pe Download KERNEL32.dll
2. Il downloadezi unde ai tu toate fiserele la Skype
3. Dezarhivezi KERNEL32.dll

Daca ai nelamuriri spune-mi prin mesaj si iti voi rezolva problema cu placere.

Bafta!