| AlecsAnndru a întrebat:

Am si eu o problema cu gta san andreas SA-MP.Deci,cand intru in samp imi apare omul cu patratele invizibile mai pe inteles se vede invizibil si nu stiu ce are...pana astazi nu am avut aceasta problema. saptamana trecuta si cu mai multe zile in urma mergea perfect...acum nu stiu ce are.va rog ajutati-ma Funda! Multumesc!

5 răspunsuri:
| andreilove a răspuns:

Salut! Ai prea mult lag...Si-n plus, poate au aparut defectiuni la serverul pe care joci. Funda?

| AlecsAnndru explică (pentru andreilove):

Pai si in joc normal se vede asa... da nu mereu

| availablehandyman a răspuns:

E din cauza jocului! descarca alt joc san andreas, dupa care instaleaza samp-ul!

| uzzykidu1 a răspuns:

Salut,poate ca este o defectiune la samp daca ai 0.3e trebuie sa iti iei 0.3x ca asa sau dat toate sv