| Petroșanu_Denis_2001 a întrebat:

Am si eu o problema
Ieri am comandat o placa video, mai exact un ATI x1600 PRO 512mb PCI-E de pe un site, etc etc. nu era noua, e deja folosita, si am pus-o pe o aceasta placa de baza BIOSTAR NF61S Micro AM2, iar nu inteleg de ce imi arata asta cand vreau sa bag driveru' sau sa ma uit la palca video : http://i.imgur.com/lPBDKGt.png
De ce nu mi-o recunoaste placa de baza? La ea am imagine am tot, cooler-ul merge etc etc.
As vrea un raspuns pun, dau funda, si da, am sa vorbesc si cu proprietarul anterior sa-mi dea niste explicatii.
Multumesc, FUNDA!

1 răspuns:
| veselie a răspuns:

Instaleaza driverele