| Razvan2002 a întrebat:

Salut, am si eu o problema :
Intru normal pe pc, imi apar icobitele si astept 2-3 min sa-mi dispara imaginea aceea de la nod32, imediat dupa ce dispare calculatorul mi se stinge singur, ca si cum l-as scoate din priza. Ca sa-l pornesc din nou trebuie sa-l scot din priza si sa-l bag dinnou ca daca nu, apar pe butonul de pornire si nu se intampla nimic.
Dupa ce il scot din priza si il bag dinnou si il aprind povestea se repeta si se stinge ca tras din priza.
Vreau o rezolvare urgenta, nu stiu daca e de la rami, placa, sursa. Astept parerile voastre.
DAU FUNDA.

1 răspuns:
| Anonymous744 a răspuns:

Ar putea fi de la sursa sau rami.
Daca ai mai multi rami, ma refer la 2 rami de 2 ( adica care fac 4, logic XD ), poate una dintre placute nu este compatibila una cu cealalta asa ca scoate una dintre ele ( Asa am avut si eu la vechiul pc problema, mi se dadea restart din 10/15 min )
Incearca sa schimbi windows-ul, daca iti face aceeasi problema du-l la un specialist, s-ar putea sa fie si de la sursa sau placa de baza.