| Chief a întrebat:

Am o problema la calculator, când apas butonul de pornire, porneste si se stinge si tot aşa face pana când il scot din priza. Acele beculete( unu roşu si unu verde) sunt aprinse încontinuu când il pornesc. Va rog sa ma ajutaţi! Multumesc!

3 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Ar putea fi de la sursa, rami, etc. Daca nu te pricepi, du-l la service.

| ChristianXLX a răspuns:

Incearca sa scoti ramii din el si sa vezi daca porneste iar mai apoi sa scoti hdd-ul, poti curata si toate componentele de praf. incearca sa il cureti cat mai bine.

| Chief explică:

Multumesc!