| CoCaiNe1324 a întrebat:

Salut, am si eu o problema la pc, am windows 10 si cand vreau sa pornesc pc ul imi scrie „An operating system wasn t found. try disconnecting any drivers that don t contain an operating system. Press ctrl alt del to restart" Am incercat sa schimb windows ul dar nu merge. tot asta imi apare.

Răspuns Câştigător
| S8N a răspuns:

"An operating system wasn't found." Nu iti gaseste sistemul de operare (Windows 10 in cazul tau). Probabil ai avut un virus care a reusit sa iti stearga fisiere din System32. Daca schimbi Windows-ul ar trebui sa mearga.