| NoxuuDoeiian a întrebat:

ieri mi-am instalat Windows 10, mergea perfect totul bine.A doua zi mi-am luat un program sa iau niște gb (250) si sa fac partiție. Dupa ce s a procesat s a dat restart spunea ca nu pornește ca nustiu ce probleme. Am încercat sa dau restore si zice ca ceva nu e bine si nu a reușit. M-am trezit si cand am deschis laptopul scrie asa:

" An operating system wasn"t found. Try disconnecting any drivers that don t contain an operation system.
Press Ctrl+alt+del to restart.

Răspuns Câştigător
| PrecizeEveR a răspuns:

Da... nu ai ce sa faci, nu iti mai recunoaste sistemul si nici nu ai cum sa rezolvi decat prin reinstalarea windowsului, dar nu 10 ci 7 (presupun ca l-ai upgradat) deoarece 10 e inca in teste si te inebuneste cu erorile.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Asta poate fi de la hard sa stii