| SirrRock a întrebat:

Salut,am si eu o rugaminte,mi-am downloandat si eu dupa net flatout,si nu merge,adica il instalez frumos,.si cand sa intru in el...mi se inegreste ecranu si ma da afara cu o eroare,"Cannot open display mode",va rog daca stiti cum sa il fac sa mearga, dau funda, va multumesc happy

3 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Asigura-te ca ai instalat DirectX. Daca nu, instaleaza-l si incearca iar.

| SirrRock explică (pentru JohnnyWylde):

Am instalat si directx si degeaba...l-am mai si instalat odata si tot la fel face...sad

| JohnnyWylde a răspuns:

Ce placa video ai?