| yoboss97_5553 a întrebat:

am un bluetooth usb si cand l-am luat mergea sa trimit si sa caute mergea dar acum nu merge sa trimit de pe pc pe telefon sau invers sau ca caute dispozitive ce sa-i fac am windows vista si are driverul lui este un stik mic si nu trebuie sa il instalez.Ce sa fac oare?

Răspuns Câştigător
| ByTyger1 a răspuns:

Am si eu si mi s-a intamplat baga wndows xp si o sa iti mearga totul asa de bine funda

2 răspunsuri:
| yoboss97_5553 explică:

O sa incerc

| yoboss97_5553 explică:

Dar eu vreau sa pastrez acelasi windows si trebuie sa se rezolve cumva pe la niste setari dar nu stiu cum var rog ajutor