| deluit a întrebat:

am un calculator mai vechi cu procesor de 1, 8 GHZ.Problema e ca dupa un timp se inchide si degeaba apas pe buton ca nu porneste.Ca sa mearga trebuie sa il sco din priza si sa-l bag iar si merge 5 minute si tot asa.

Răspuns Câştigător
| Ak47BIG a răspuns:

Incearca sa stergi ventilatorul mi sa intam, plat si mie... big grin

2 răspunsuri:
| sakki a răspuns:

Sursa e defecta sau procesorul stricat alta cauza nu poate fi!

| deluit explică:

Sursa e nou-nouta.Ieri am schimbat-o. Sper ca nu e procesorulsad