| Zatharra a întrebat:

Ca să-mi deschid calculatorul e nevoie de 5 minute, timp în care apăs pe buton ca disperata.Acum 2 zile a trebuit să-l scot din priză pentru că se întrerupea curentul.M-am gândit că asta ar fi cauza pentru care „face mofturi". Întrebarea mea este ce și dacă se mai poate face ceva sau îl duc la fier vechi? Ofer fundă pentru un răspuns folositor.

1 răspuns:
| Alexandrughita a răspuns:

Intotdeauna se mai poate face happy Daca zici ca porneste greu si ca apesi de multe ori pe buton, cel mai probabil i s-a descarcat bateria biosului, ea se ocupa cu,, plecarea" sistemului. Reparatia nu e scumpa, max 30-40 de lei dar ti-o poate face doar cineva specializat. Succes