| Iunix a întrebat:

Am un joc canter strike warzone si atunci cand vreau sa intru pe un server imi spune cannout continue withou model map /zm-defense.bsp, disconnecting. Ce trebuie sa fac ca sa pot intra pe server?(pe unele mape pot sa intru )

Răspuns Câştigător
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

În primul rând trebuie să înveți limba engleză, căci eroarea îți dă mură-n gură. Și cu siguranță ți-a zis "Cannot continue witout model map/zm-defense.bsp. Disconnecting.", așa că nu mai mânca literele și adăuga din burtă.
1. Mă rog, eroarea zice că nu a putut continua fără harta zm-defense.bsp, deci dacă îți dă vreo eroare scrie pe google search: numele counter strike-ului și harta-ce-o-spune.bsp.
2. Caută harta și descarc-o.
3. Copiază harta.bsp în folderul maps din cstrike din counter