| McFlury a întrebat:

Am un laptop Acer Quad-Core Procesor A6-5200 2.0GHz AMD Radeon HD 8400 512MB 8GB DDR3 si 1000GB memorie. Ma joc pe el ceva timp apoi se incalzeste foarte tare (95°C max) apoi incepe sa se miste cu lag (undeori chiar se inchide cand e prea fierbinte) presupun ca de la placa video. Inafara de un racitor ce as putea face? Si un racitor ar ajuta cu ceva macar?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie dus la verificare si curatare. Din cauza prafului poate fi un scurtcircuit. Apoi ia-ti un suport cu coolere pentru el. Pe langa faptul ca-l mentine rece are si puterea de a sufla afara praful care se depune in mod obisnuit.

| McFlury explică (pentru Salontanul):

Mersi o sa merg cu el la un control!

| Salontanul a răspuns (pentru McFlury):

Mersi si eu!

| McFlury explică (pentru Salontanul):

Mersi, o sa il duc la un control!