| 1q2w3e4r5t6y7u a întrebat:

In Laptop Toshiba M50D-A-10Z cu procesor AMD Quad-Core A6-5200 2.0GHz, 4GB, 750GB, AMD Radeon HD 8400, Free DOS, Silver poti sa bagu un cd?(cu windows sau jocuri)? ca am vazut ca nu are dvd rw!

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Nu are unitate optica. Pentru a instala un Windows (oricare) o faci de pe stick.
Pentru restul programelor, jocurilor descarci de pe net si le instalezi, dar cel mai bine iti cumperi o unitate optica separata pe USB, ca asta:
http://www.emag.ro/......ETFZKBBBM/