| Steaua1212 a întrebat:

Am un laptop compaq presario cq71. Ieri ma jucam un joc, mergea greu asa ca am decis sa-l inchid insa nu se inchidea oricat apasam pe butonul de inchidere, asa ca i-am scos cablul de alimentare, dupa ce s-a inchis, am dat sa-l redeschid insa pornea, se auzea sunetul acela(prin care iti dai seama ca porneste) dar nu aparea nimic pe ecran iar dupa 15 secunde se inchidea. Ma poate ajuta cineva? Si spun din nou, pornea dar pe ecran nu se vedea nimic si dupa 15 sec se inchide.123

3 răspunsuri:
| Necula_Liviu_1996 a răspuns:

Jocul era virusat si acum trebuie sa reformatezi windows-ul...

| Steaua1212 explică (pentru Necula_Liviu_1996):

Nu era de la joc, si cum sa reformatez windows-ul daca nu vad nimic de pe ecran? nu mai dati raspunsuri doar ca sa va creasca numarul de raspunsuri date.

| Necula_Liviu_1996 a răspuns (pentru Steaua1212):

Il duci la un specialist...si merge totul pana auzi zgomotul ala?