| هوراس a întrebat:

am un laptop cumpărat recent. întrebarea este, vreau să îmi cumpăr un cd de joc. da întrebarea este, ar merge cd-ul ăsta pe el? http://www.mediagalaxy.ro/need-for-speed-the-run-pc
PS: am un laptop HP ProBook 4540s :)

16 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

CD-ul da, jocul... ceva mai greu.

| هوراس explică (pentru KodrutZ):

De ce crezi asta?

| KodrutZ a răspuns (pentru هوراس):

Te-ai uitat prost la cerintele de sistem. Ia vezi tu la video ce ai acolo...

| هوراس explică (pentru KodrutZ):

Tu habar nu ai ce calculator bun amwinking îmi merge fără lag, te rog nu mai tot comenta la întrebările mele dacă nu ști happy

| KodrutZ a răspuns (pentru هوراس):

Daca e vorba de ala cu integrata Intel HD 4000, ar trebui sa te duci sa vezi un doctor oftalmolog. Cu toate la minim si vreo 1280X1024 rezolutie, o sa mearga, dar aia nu se cheama ca te joci.

| هوراس explică (pentru KodrutZ):

Nu are Intel hd, are ceva nVidia bunăwinking

| KodrutZ a răspuns (pentru هوراس):

Foarte buna, daca nu stii ce e.

| هوراس explică (pentru KodrutZ):

GeForce 720m tongue

| KodrutZ a răspuns (pentru هوراس):

Http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-720M.90247.0.html - concluzia - semi-flasneta. Abia daca ruleaza Most Wanted la Low.

| هوراس explică (pentru KodrutZ):

*Facepalm* ok bă, salut, nu mai stau să mă contrazic cu tine pentru că tot timpul deviem de la subiect. termină odată și nu te mai tot băga atâta în seamă happy salut

| هوراس explică (pentru KodrutZ):

și dacă nu îi 720m, atunci sigur îi alta, pentru că îmi nfs the run îmi merge cu toate setările și rezoluția fullwinking

| KodrutZ a răspuns (pentru هوراس):

Si atunci care mai e rostul intrebarii?

| هوراس explică (pentru KodrutZ):

Rostul întrebării era să ştiu dacă merge CD-ul, ca să nu dau banii aiurea big grin

| MasterChyef a răspuns:

Da ma, iti va merge.Dar depinde ce sistem ai.
Zine de cat ai rami placa video hdd procesor.

| هوراس explică (pentru MasterChyef):

4 GB RAM, Intel HD Graphics 4000 (placa video) hdd habar nu am, procesor i3 de 2.4 Ghz happy știu sigur că merge, m-am uitat la cerințe de sistem. am windows 7, parcă nu mergea pe windows xp

| MasterChyef a răspuns (pentru هوراس):

Da,iti merge, dar cred ca se mai blocheaza cateodata, CRED.