| FaneFane6564 a întrebat:

Salut,am un laptop MSI GF 63 Thin 9RCX, placa video 1050 TI, procesor i5 9300h cpu 2. 40ghz, 8gb RAM si un ssd de 250 gb memorie. Spuneti-mi si mie va rog un ssd de 1tb sau mai mare si niste placute ram sa fie in total 16 gb care sa fie compatibile pentru laptopul asta va rog.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cumva interfața pentru SSD e PCI Express M.2?

| FaneFane6564 explică (pentru sierra1):

Nu stiu, d aia intreb, nu prea ma pricep, stii cumva cum pot sa aflu?

| sierra1 a răspuns (pentru FaneFane6564):

Vezi ce zice in bios/uefi

| sierra1 a răspuns (pentru FaneFane6564):

E ce spuneam! desfă-l pentru siguranță.

cu plăcere!

| FaneFane6564 explică (pentru sierra1):

Si daca ar fi sa fie ce ai zis tu, merge sa l schimb sau sa mai adaug un ssd pe langa?

| sierra1 a răspuns (pentru FaneFane6564):

Desfă-l să VEZI dacă este vreunul liber (deși eu nu cred)

Cu plăcere!