| WizaRDDD a întrebat:

Am un laptop Toshiba, cand vorbesc pe skype, mess, steam sau teamspeak imi tiuie ceva(vorbeam la microfonul de la casti) am decis sa vorbesc la microfonul laptopului, la fel, mi-am luat un microfon separat si vreau sa inregistrez o piesa, dar nu imi place pentru ca acelasi tiuit il aud pe fundal, spuneti-mi si mie ce sa fac, daca trebuie sa instalez drivere, sa-mi lasati va rog un instructiuni cum sa le instalez, multumesc!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa dai volumul la microfon mai mic, si sa dezactivezi daca ai bifata vreo optiune de "boost".