| AnnePlatt a întrebat:

Ieri mi-am luat o pereche de casti pentru calculator. Dar este o problema nu merge microfonul! Se aude foarte bine cand vorbesc cu cineva pe mess sau pe skype, iar mufele sunt bagate corespunzator.Trebuie sa instalez microfonul?
PS:nu am primit nici un CD la ele.

3 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Vezi setari la sunet si volum microfon (unde se poate da mai incet sau mai tare)
posibil sa existe si driver pe netwinking

| RaZvYtHeMaFiA a răspuns:

Nu trebuie instalate. Daca leai luat ieftine nu-s bune mai bine arunca-le, dar daca ai dat ceva bani pe ele du-te la magazinul de la care le-ai luat.

| hideaway a răspuns:

Da cred ca trebuie instalat microfonul.