| jacko a întrebat:

Salut,am un monitor Samsung de 22 inch, nepoata mea de 4 ani a trantit cu o putere extraordinara monitorul de birou,probabil s-a suit pe birou si s-a lasat pe monitor,nu stiu cum s-a intamplat dar am auzit... bubuituralaughing s-a auzit f tare,in fine si acum se vede asa.un pic cum sa va spun.,fuge imaginea,usor purici dar nu se vede tare,joaca imaginea asa un pic,stie cineva, are idee? ce se poate face inainte de a ma duce la un electronist? s-a mai lovit cineva de chestia asta sa-mi spuna exact ce are ca sa nu iau teapa la service sa-mi bage aia din top sa zica nu stiu altceva ca sa ma rupa de bani, deci nu ma sfatuiti cu " du-te la service" ..ca romanul in ziua de azi este f pervers.

2 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Dupa cum vad, trebuie sa il schimbi!

| jacko explică (pentru M1hai):

Ma asteptam la un raspuns. ceva cu o dioda, un condesator...dar dupa cum vezi tu lucrurile...laughing