| Quazar a întrebat:

Salut, am un MSI laptop si dupa instalare windows ului nu imi mai merg functiile de genul dezactivarea touchpad-ului, sau modul eco, nici cu FN nici fara, si alta problema e ca am tastatura iluminata rgb, am instalat programul steel series engine 3 dar mi se aprind foarte random luminitele, nu stiu ori nu merge programul corect cu tipul meu de tastatura, laptopul are undeva la 7 8 ani, e un MSI ge 62 2qf apache pro. mersi mult

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Descarca de aici System Control Manager pentru versiunea ta de Windows

https://www.msi.com/Laptop/GE62-2QF-Apache-Pro/support#utility