| Albita_Alexandru-Robert_1998 a întrebat:

mi-am cumparat un laptop Asus de curand si mi sa instalat automat Endless in loc de Windows si nu pot sa il dezinstalez si sa bag Windows. Nu pot sa instalez nici un fel de aplicatii si jocuri, am incercat sa downloadez si Windows dar nu merge.Va rog ajutati-ma sa il dezinstalez

1 răspuns:
| Bagu_Stefan_2002 a răspuns:

Nu mă pricep foarte bine, dar sfatul meu este sa intri în BIOS și sa ștergi partiția, apoi, dacă ai windows pe CD sau Stick, îl instalezi de acolo, sper ca ti-am fost de folos.