| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un pc vechi. Vreau sa-i fac upgrade. Placa de baza trebuie schimbata pentru ca nu suporta un procesor mai bun decat cel actual. Va rog sa-mi dati o combinatie dintre placa de baza, procesor si o placa video. Componentele actuale:
Cpu: Amd Athlon 64 350+
Mainboard: Hewlett-Packard 0A64h
As dori ceva mai bun dar si ieftin in acelasi timp. Pentru jocuri ca cs, tf2. in low daca duc fara lag in 30 de fps sunt fericit. Bugetul nu conteaza, dar sa nu fie prea mare.

Răspuns Câştigător
| Flar3 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......D74J3ZBBM/ placa asta de baza o am si eu https://www.emag.ro/......DFYWKLBBM/ Ti-am dat configul meu de Desktop. In total ar veni undeva pe la 922 de lei.

2 răspunsuri:
| PesAdrianYT a răspuns:

Poti sa imi arati o imagine cu calculatorul?

| anonim_4396 explică (pentru PesAdrianYT):

Am rezolvat. Mersi!