| Bit74 a întrebat:

Salut am un ps2 si am 2 manete la el si am vazut ca mai are 2 sloturi de usb de unde pot lua o maneta cu usb care sa mearga pe ps2? sau ceva acolo da sa pot juca in mai multi 3-4

4 răspunsuri:
| Sakal1999 a răspuns:

Da se poatre juca in cite manete ai daca ai 10000 mii de manete conectate 10000 de playeri pot juca. O maneta poti lua de la un magazin de electronice

| Bit74 explică (pentru Sakal1999):

Pai am luat una cu usb si nu merge probabil nu e pentru ps2/?

| Bit74 explică (pentru Sakal1999):

Am luat una cu usb da nu merge nu se aprinde beculetu ala dar la pc se aprinde

| Bit74 explică:

PS:Am auzit ca exista o mufa speciala in care poti adauga 4 manete ceva linkuri de unde o pot lua?