| Razv_Razvan_1992 a întrebat:

am un xbox 360 si am o problema cu el... bag in priza alimentatorul il conectez la xbox si dupa ce ii dau drumu imi apar 2 leduri rosii...stiti ce inseamna? o fi de la acumulator?

Răspuns Câştigător
| BadassFox a răspuns:

Unde apar ledurile? Dacă apar în jurul butonului de pornire/oprire, ai RROD, adica Red Ring Of Death, îl primeşti daca se supraîncalzeste o piesa, si trebuie dus sa fie reparat...

| Razv_Razvan_1992 explică (pentru BadassFox):

Pe butonul unde se aprinde cele 2 din partea stanga, am vazut ceva pe net ca ar fi de pe placa, ceva o eroare sa creada ca se supra incalzeste desi abia il pornesc...

1 răspuns: