| boborock2011 a întrebat:

am si eu un laptop, hp sompaq 6715s, care numai porneste, cand ii conectez alimentatorul, nu porneste ( bateria e goala ), si inainte alimentatorul bipaia, care sa fie problema :-s? funda tongue

Răspuns Câştigător
| DjAnna a răspuns:

Vezi sa nu fie ars alimentatorul sau bateria big grin vezi beculetul la alimentator sau incearca sa-l incarci la un alt alimentator si vezi daca merge daca merge ai nevoie de un alimentator nou daca nu merge schimba bateria si vezi daca nici una nici alta mergi la garantie cu elbig grin

3 răspunsuri:
| xLikeTpu a răspuns:

Buna.
Pune-l la incarcat 3 ore, si dupa aia?

| catina a răspuns:

Am avut si eu aceeiasi problema, alimentatorul era ars. M-am dus la service si mi l-au schimbat. Catrina

| flavius619 a răspuns:

Ai incercat sai schimbi windows-ul ca si la mine a fost aceeasi problema