| bratasanu007 a întrebat:

Salut am Windows 7 Ultimate si am dat sa instalez driveru video si imi arata la device manager display adapters geforce 8400 M GS cu semnu exclamarii si dau update si tot asa imi arata va rog frumos ajutati-ma.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca si cu acest program: http://www.driverscloud.com/en
Apasa Start the detection, Agent installation, Automatic installation, apoi asteapta un pic si se va downloada un programel. Instalezi programelul si apesi iarasi Start the detectin din programel. Sa nu ai inchis browser-ul. Apoi te uiti in My Drivers. Vei gasi acolo ce problema ai si ce sa instalezi. Programul le gaseste automat pe cele mai noi. Atentie! Nu merge fara sa ai Adobe Flash Player instalat. Succes!

| bratasanu007 explică (pentru Salontanul):

Tot asa imi face alta solutie.

| bratasanu007 explică:

Sa fie din cauza asta ntuser.dat sa nu imi dea voie cum o rezolv va rog frumos ajutati-ma.

| Salontanul a răspuns (pentru bratasanu007):

Inseama ca ori este defect Windowsul, ori este dusa placa video sau placa de baza. Du-te cu placa video la un prieten. Daca acolo merge incearca sa gasesti undeva un DVD cu Windows si reinstaleaza-l.