| RăzvanP06 a întrebat:

Are cineva vreo idee de ce nu se gaseste deloc in Romania aceste mousepad-uri: Steelseries qck+ fnatic asphalt edition, Steelseries qck+ Natus Vincere Splash Edition si Steelseries qck+ CS:GO camo edition, am cautat pe toate site-urile de pe compari.ro si de pe price.ro si pe altele care le stiu de la mine, si majoritatea zic "intreaba" la "disponbilitate" si toate au acelasi raspuns: ca nu este in stoc si furnizorul nu a precis o data exacta. Cei care stiti va rog spuneti.

5 răspunsuri:
| DavidoffUser a răspuns:

Chiar merita sa iei un pad la suprapret, doar ca are o poza si scrie navi?

| RăzvanP06 explică (pentru DavidoffUser):

Versiunea neagra tot atat costa.

| mazaroi a răspuns:

Trebuie sa apara si in Romania.Stai calm

| RăzvanP06 explică (pentru mazaroi):

Pai Camo edition si-a luat cineva acum vreo 6 luni, si acum m-am uitat pe cel.ro si a trecut de la "intreaba" la acest produs nu se mai poate comanda.

| mazaroi a răspuns (pentru RăzvanP06):

Da si astepti nu mai sunt in stoc