| mafiotulnumberone a întrebat:

In cateva zile va veni BlackFriday, si vreau sa imi iau si eu un mouse, respectiv un mousepad. Mouse-ul, "de gaming". Joc multe shootere, gen COD, BF, CSGO, 1.6 etc. si am nevoie de unul ok. Am citit ceva pe multe forumuri, dar ce era bun pe unul, pe celalalt nu. si nu stiu ce sa fac. Mousepad ul as vrea sa aiba pe spate, "stopurile" astfel incat sa n-alunece, si sa fie de dimensiune maricica. Pana acum, am selectat eu cateva, dupa DPI, si "marca". Redragon Nemeanlion, Gaming, 3000 DPI, 4500; Natec Genesis GX78 Limited; A+ G1-Seth, Negru; si Mousepad gamig SteelSeries QcK+ CS:GO Camo Edition, XL;
Mousepad profesional SteelSeries QcK, Medium. Tin sa precizez ca detin un buget de 80-100 lei.

3 răspunsuri:
| FuriaGogoasei a răspuns:

Padurile de la SS sunt superbe, oricare. Cat despre mouse-uri eu zic sa mai pui cateva zeci de lei si sa-ti cumperi un Razer mai ieftin, sunt cele mai bune.

| RaduMihaiRadu a răspuns:

1 la mana: ce mouse de gaming e ala la 80-100 lei? Te mai uiti si pe forumuri sa vezi ce tampenii scot unii din gura

2 la mana: degeaba astepti acest black friday. Cu cateva luni inainte umfla pretul dupa care il scad cu mai putin decat adaosul initial(ex: Mouse-ul tau costa 80 lei. Cu 2 luni inainte de black friday il aduc la 130lei. De black friday il vand cu 100 lei) Chiar crezi ca le convine lor sa scada preturile doar pentru ca asa e traditia?