| anonim_4396 a întrebat:

TPU am o mare problema! Eu joc wow(world of warcraft). Problema este ca joc starter edition si nu pot face level mai mare de 20 si nu pot strange mai multi bani de 10 gold si mai multe chestii preum sa zbor si etc.Intrbarea mea este ca cine imi da si mie contul lui de wow ca sa ma pot juca si eu? Promit ca daca o sa`mi dea cineva contul lui o sa`mi fac un caracter cu care o sa fac level mare sau pot juca si cu celelalte caractere a lui plus de asta eu va dau contul meu de wow (starter editions ca sa vedeti ce am facut cu el.Pentru mai multe detalii:id meu:valentinv74@yahoo.com.DAU Funda SI ce mai vreti voi!

3 răspunsuri:
| PastramăDeElefant a răspuns:

Sa stiti ca sunt un baiat foarte de incredere promit ca nu fac altceva cu contul vostru(desigur daca o sal am)

| stefanboghean98 a răspuns:

Dar de ce nu joci pe un server de privat? De exemplu wow.Freakz.ro.Stiu ca are multe bug-uri si nu are multe chestii puse dar merita incercat. Daca vrei sa faci lvl mai greu poti sa setezi ratia de la profil de pe site-ul lor. Sper ca te-am ajutat intr-un fel...

| PastramăDeElefant a răspuns (pentru stefanboghean98):

Stefan da ai jucat wow? si daca da as vrea sa stiu cum sa fac sa-mi dai indicatii poti sami iei id de la intrebare. multumesc sa stii ca mai astept raspunsuri si dupa aia dau funda happy