| wickedsick001 a întrebat:

As dori sa cumpar World Of Warcraft. Din cate stiu se plateste lunar pentru a juca. Ce wow trebuie sa cumpar ca sunt mai multe expansiuni. Si cam ce trebuie sa fac? Cel mai elaborat raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| retezat117 a răspuns:

Eu as spune sa il cumperi deoarece jocul este foarte fain.Ca sa fie mai rentabil poti sa iti cumperi un Battlechest(adica World of Warcraft normal si World of Warcraft Burning Crusade care e primul expansion) deoarece il iei mai ieftin decat daca ai cumpara jocurile separat.Al doilea expansion este Wrath Of The Lich King si al treilea expansion este Cataclysm.Cardul de joc costa aproximativ 110 lei pentru 60 de zile. Daca acum nu ai bani suficienti iti poti cumpara expansionurile pe rand:
-World of Warcraft-poti juca pana la level 60
-World of Warcraft Burning Crusade-pana la level 70
-World of Warcraft Wrath Of The Lich King-pana la level 80
-World of Warcraft Cataclysm-pana la 85
Sper ca ti-am fost de ajutor. Spor la jucattongue