| ShadowXxX a întrebat:

Salut, as dori cateva pareri in legatura cu un Laptop Dell Inspirion N7110 cu procesor Intel i7 (mai multe aici)
(http://www.emag.ro/......271932669)
L-as dori pentru jocuri dar nu foarte noi si care cer resurse foarte mari in special pentru San Andreas, WOW si mai ales pentru Metin2(si sa pot intra cu 2 conturi pe putin deodata). Astept pareri despre acest Laptop si nu in ultimul rand astept si alte propuneri de Laptop-uri pentru jocuri si sa aiba caracteristicile acestuia.
Si sper ca nu o sa imi dati propuneri de Alien Ware.

Răspuns Câştigător
| MihaiCF a răspuns:

Salut ShadowXxX, uite aici un articol bun cu sfaturi de achizitie a unui laptop pentru jocuri: http://www.laptopreview.eu/......chizitie/. Are chiar si o lista cu recomandari. Bafta

1 răspuns:
| Crysty1996 a răspuns:

SAll leptopul este foarte bun iti suporta toate jocurile aparute si care vot aparea pentru ce vrei tu nici nu se incalzeste macar stiu pe cineva care are unul al fel si ii foarte multumit de el asa ca daca ai bani cuparal bafta! SI IMI DAI SHI MIE O FUNDA? PLZZ!