| ShadowXxX a întrebat:

Salut, am mici nelamuriri cu un laptop.Cat de bun este Laptop Dell Inspiron N7110 cu procesor Intel® CoreTM i7-2630QM pentru gaming, in special pentru jocuri noi PES2012, GTAIV si alte jocuri noi.Si daca se incinge foarte mult la ele.
Caracteristicile Laptop-ului (http://www.emag.ro/......-271924104

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ma, sunteti culmea cu mega vostii de memorie video. Va dau eu o placa video de 1gb, dar faceti-mi cadou una de 512 mb, de ce? Fiindca e o prostie. Astazi conteaza cu totul altceva. Cat despre jocuri! Nu e recomandat, deoarece placa video e cam slabuta, iar rezolutia este mare. Daca as fi in locul tau, as alege asa ceva http://www.pcgarage.ro/......um-black/. deoarece are o placa video de 2 ori mai performanta, adica de 2 ori mai multe fps-uri. Plus ca ecranul este ceva mai mic(dpd al rezolutiei). Daca te razgandesti, te rog anunta-ma pls

| ionutdj a răspuns:

Ma eu eam zis minimu. si m-am gindit si la buzunar. ca cei bun e si scump dar din ceam zis eu.e mai bine decat un laptoph. asa ca.