| c0pil1n a întrebat:

As dori sa imi fac un pc pe bucati
Vreau ceva ca sa pot juca in mod special Fortnite!
Nu-i un joc foarte mare de aceea vreau sa imi achizitionez un pc pe bucati special pentru acest joc.
Vreau o lista daca cu un pc complet daca se poate! Nu am nevoie de alte jocuri doar de Fortnite. Sa fie cat mai ieftin sistemul. Ma multumesc daca merge me high fara lag.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Fornite chiar daca nu pare are nevoie de ceva resurse. Spune un buget sa iti facem o configuratie.

| c0pil1n explică (pentru Intruder19):

Maxim 1500 lei

| marian37 a răspuns (pentru Intruder19):

Cred ca ryzen 3 2200g si un kit de memorii peste 2400 ar fi ok, nu?