| Girbita_Sami_1999 a întrebat:

As dori sa va întreb cum fac rank up în cs go cam cate meciuri ar trebui sa câștig si trebuie neapărat consecutive sa fie castigatate sun gold nova 2.
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

In functie ce cresti in rank trebuie sa joci cat mai multe meciuri si sa castigi cat mai multe casa rankezi, nu este niciun numar specific de meciuri pe care ai nevoie sa le castigi ca sa rankezi, pur si simplu joaca cat mai multe si incearca sa castigi ca sa poti ranka.

| sadnhappy a răspuns:

Salut, si eu ma joc CS GO si sunt MG si pot sa iti spun ca Valve are un sistem foarte prost de ranking. Nu are nici o logica si nici o schema. Ca sa rankezi trebuie sa castigi meciuri si sa ai un scor decent, deoarece degeaba castigi 100 meciuri fara nici un lose daca esti carat.
Funda?