| HardCore7750 a întrebat:

Salut, as vrea sa ca intreb daca imi merge jocul Call of Duty: Advanced Warfare pe acest PC
CPU: Intel pentium Dual Core G2020 2.9 Ghz
GPU: Sappire Radeon HD7750 1 GB DDR5
4 GB RAM (nu e aceeasi poveste ca la la COD Ghosts, el cere 6 dar merge si cu 4 daca ii bag patch?)
Iar monitorul este de 15 inch la 1024X768
Macar pe low-mediu, cat sa nu sacadeze
Dau funda
O zi buna

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Iti recomand sa NU instalezi acest joc inca! Sunt foarte multi jucatori la care nu le merg acest joc. De exemplu, foarte multi au eroarea "CPU", la fel si eu, dar PC-ul meu trece peste cerintele jocului. Cum sa zic, asta e singuru joc care nu mi-a mers. Eu zic sa nu-l instalezi inca sa nu te chinui cu el. Sunt unii care au noroc, altii care nu. Eu zic sa astepti macar pana saptamana viitoare pana apare un Update.

| HardCore7750 explică (pentru anonim_4396):

Nu pierd nimic daca incerc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HardCore7750):

Nu pierzi nimic, doar ca e enervant sa astepti 30 min pana se instaleaza..Acum treaba ta, poti sa incerci.

| HardCore7750 explică (pentru anonim_4396):

Se pare ca ai dreptate, imi apare eroarea cu CPU. ai funda

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Cu rezolutia la maxim, sigur o sa-ti mearga poate un preset low spre medium, depinde cat de bine este optimizat jocul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu inca 4 giga de ram iti va merge satisfacator.

| alliyn13 a răspuns:

Iti merge la cerinte minime!