| Khriss03Boss a întrebat:

As vrea sa cumpar cs go pe steam si astept o reducere. Puteti sa-mi spuneti daca stiti in ce perioade se fac acest gen de reduceri. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| IAmTheLegendary a răspuns:

Pai... Poți să mai aștepți până de Paști, sigur o sa reducă! (pentru ortodoxi) baftă, să te joci competitive si sa ajungi mai rapid silver 4 laughing) app, poți juca surf, ador modul acesta de joc! Sper sa te distrezi! happy

3 răspunsuri:
| HandaSei a răspuns:

Poți să-l iei acum de pe G2A la 7.28 happy

| Dan_Muresan_1997 a răspuns:

O sa se reduca dar nu la 5 euro, e 5, 50$
daca vrei il poti lua de pe www.g2a.com cu 7$, sau il iei cu 5, 50$, dar ca sa il iei tot 10 euro trebuie sa bagi in steam.