| Anon03 a întrebat:

as vrea sa-mi comand acest pc: http://www.amazon.it/......ref=sr_1_9 ie=UTF8&qid=1418130282&sr=8-9&keywords=vibox Dar nu stiu sigur daca livreaza si in romani, daca cineva stie va rog sa imi spuna si mie. Si ce placa video are? Cati G are m-am uitat peste 'descriere' insa nu am vazut! Rog fara raspunsuri jignitoare!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Stai calm, e cu video integrata, procesor slabut (banuiesc ca pentru jocuri il vrei). Daca il vrei livrat in ROmania, tot ce trebuie' sa faci e sa intri in cont pe amazon, il adaugi in cos si incerci sa platesti. Ori iti apare cit e costul transportului, ori iti apare ca nu se livreaza in Romania. Foarte simplu!

| Anon03 explică (pentru KodrutZ):

Ok dar pe mine ma interesa de cat este placa video (ex:8gb) intelegi laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru Anon03):

IN-TE-GRA-TA! Isi ia din ram cit are nevoie.