| black34white a întrebat:

Ce imi puteti spune despre calculatorul asta? Este bun pentru ultimele jocuri aparute? Sau macar e bun sa joc si eu jocuri online? http://www.amazon.it/......ref=sr_1_2 s=pc&ie=UTF8&qid=1427334117&sr=1-2&keywords=gamer Funda

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Depinde ce vrei sa joci. Placa aia video e muci. Daca ai avea macar un 750Ti, ar fi un sistem decent.

| black34white explică (pentru KodrutZ):

Http://www.amazon.it/......ref=sr_1_8 s=pc&ie=UTF8&qid=1427410381&sr=1-8&keywords=gaming ce zici de asta?

| Vladut2000L a răspuns (pentru black34white):

Placa video e cam meah dar in rest e bun.

| KodrutZ a răspuns (pentru black34white):

Altul muci. Ti-a zis colegu' mai sus - fa-l din bucati si iesi cu mult mai bine.

| Alfred0703 a răspuns:

Mai bine iti comanzi componente separat si iti construesti unul(parerea mea).
Acest pc nu prea duce jocurile.

| Barnutiu_Cristi_1996 a răspuns:

Decent sa zicem cat de cathappy