| yahoo a întrebat:

Am o mare mare problema! happy De cateva zile, mi-am formatat hardul si am pus Windows XP Professional! Eram curios cum este UBUNTU si l'am instalat pe o alta partitie (in Dhappy. Nu a mers, asa ca am formatat partitia (Dhappy.
Acum as vrea sa reinstalez Windows'ul pentru ca am un viruuus urat de tot, dar nu mai boot'eaza cd'ul cu Windows! Oare care sa fie problema? Si ce as putea sa fac?!

Răspuns Câştigător
| ρіsөyαşμℓxXxŧαμxXxαℓyηŧαŧ a răspuns:

Baga CD la deschidere pc-ului si apasa F8 si de acolo iti selectezi CD-ROM. apoi apesi enter pana til booteaza. daca tu ai zis ca nu til booteaza poate fi si din vina CD-ului cu WINDOWS. sau daca nu merge du-te cu hardu la un amic si incearca la el.winking

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu-i neapărată nevoie să-ţi reinstalezi OS.
Încearcă în felul următor: descarcă şi instalează Malwarebytes' Anti-Malware, este gratuit şi îl găseşti pe site-ul oficial, este şi cu interfaţă în limba română. După instalare dai Actualizare şi apoi dai o scanare completă şi ştergi din Carantina viruşii găsiţi. Succes şi numai bine!

| ρіsөyαşμℓxXxŧαμxXxαℓyηŧαŧ a răspuns:

Ms de funda esti,, dulce,,