| Websters a întrebat:

mi-am instalat de curand Windows XP, dar mi-am pierdut cd-ul cu drivere-le si nu stiu cum sa fac sa imi instalez placa video.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra pe My config http://www.ma-config.com/en
Apasa Start the detection. O sa-ti apara mai jos Agent installation. Apesi pe el si iti apare Automatic Installation.
Apesi pe el si se va instala un programel. Dupa trebuie sa apesi iarasi Start the detection. In My Drivers vei gasi toate driverele tale. Cele cu galben trebuie instalate obligatoriu, cele cu verde sunt update-uri si nu este obligatoriu sa le instalezi. Doar daca vrei. Apropo! Sa ai instalat in prealabil Adobe Flash Player. Succes!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Drive pack 14, 8 ultimul e gratis

| YoChriss a răspuns:

Salut! Cel mai bine este sa treci pe Windows 7 sau 8, pentru ca din 8 aprilie Microsoft numai ofera suport pentru XP, si asta inseamna ca si cu un antivirus tot va lua virusii foarte usor... Tu hotarasti.

| ReZiSTorr a răspuns:

Sa treci la windows 7, XP
nu mai are suport

| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Incearca cu 3DP Chip(http://download.cnet.com/......09920.html eu cu asta mi-am instalat placa video