| ~p!$iii~ a întrebat:

Mi-am reinstalat windows'ul si nu imi mai gasesc cd'ul de instalare de la camera web, pot face altcumva sa-mi instalez camera fara cd?:-s vreun prog de pe net? si daca da de unde il pot lua?:-s

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conecteaza camera la PC si incearca s-o instalezi asa: Start (sau My Computer)/Control Panel/Scanners and Cameras si trebuie sa-ti apara iconul camerei ori USB Video Devices. Dai clic pe ce ti-a aparut si iti intra o fereastra de instalare, Scanner and Camera Wizard, unde urmezi pasii ceruti. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| foxi a răspuns:

Citesti ce scrie pe camera, te duci la saitull producatorului si descarci driverul