| ToxicCoke a întrebat:

As vrea sa stiu daca merita sa imi cumpar Samsung Galaxy S3 mini? Pareri pro/contra? Multumesc anticipat, dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Depinde de tine și gusturile tale.Acuma Samsung-urile îs precum Windows-ul, adică cele mai utilizate telfoane mobile, urmate de HTC, LG, Alcatel și restul, inclusiv Nokia care de când și-o făcut iar de lucru cu Microsoft-ul, o început să facă telefone de calitate proastă și foarte scump, și încă și cu Windows Phone.
Eu am un Samsung S7580, și sunt foatre mulțumit de el.Deci brandul ți-l recomand.Succes

3 răspunsuri:
| CristinaMaria1987 a răspuns:

Da, merita. Este un telefon bun, merge foarte bine
http://bit.ly/1ayYDOT (link generat de conversion marketing)

| bineproportionat a răspuns:

Salut, telefonul e destul de bun avand in vedere pretul lui! Il are un prieten stiu ca l-a avut in service cu probleme la display si baterie, si stiu ca s-au rezolvat! http://bit.ly/1mdc9tH

| t3ker a răspuns:

Am detinut s3 mini si nu sunt foarte multumit de el, se misca cam greu. mai bine iti iei iphone 4/4s, MERITA TOTI BANII aceste telefon!