| Popy8 a întrebat:

Asi vrea ca sa stiu daca ajuta sa jucam counter-strike 1.6 cu steam ajuta la ceva?

3 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Daca joci cu coduri pe asta primesti ban automat pe toate serverele steam.

| Ottakringer a răspuns:

Pe steam nu ai posibilitatea sa bagi hack-uri happy si de asta multi prefera sa il cumpere pe steam. Eu personal am CS:GO si sunt multumit happy nici un hacker si joci dupa skil-urile tale.

| andrejko111 a răspuns:

Intr-un fel nu ai lag atat de mare, nu poti juca cu coduri pentru ca primesti ban pe toate serverele si poti juca cu cei mai buni jucatori din Romania...