| ionutz1890 a întrebat:

Eu counter strike jucam mai bine non-steam decat cu steam. Unii imi zic cum se foloseste,ma poate ajuta cineva cu asta (cum se foloseste, ca eram mai bun fara) Dau funda si multumesc anticipat :*!

Răspuns Câştigător
| zorensen a răspuns:

Pai tocmai de asta.
Pe steam ai lag mai mare si trage mai urat daca ai pc slab sau setari proaste
eventual baga setarile astea cand intri in cs:
fps_max 101
fps_modem 101
cl_updaterate 101
cl-cmdrate 101
ex_interp 0.01
rate 25000
FUNDA?

3 răspunsuri:
| zorensen a răspuns:

Fii mai explicit!
cum se foloseste cs 1.6 non steam sau steam?
Pe non steam dadeai mai bine pentru ca nu aveai lag si poate foloseai ceva cfg care ps steam nu merge!

| ionutz1890 explică (pentru zorensen):

Nu,zic ca nu prea sunt bun cu steam...Si nu bagam nici`un cfg in non-steam jucam default.Dar nu stiu de ce thinking

| ionutz1890 explică (pentru zorensen):

Ms mult! Am si mai mare lag laughing) Oricum nu te-am dat funda ca ai zis ceva bine, era singuru raspuns.

| zorensen a răspuns (pentru ionutz1890):

Pai tocmai de asta.
Pe steam ai lag mai mare si trage mai urat daca ai pc slab sau setari proaste
eventual baga setarile astea cand intri in cs:
fps_max 101
fps_modem 101
cl_updaterate 101
cl-cmdrate 101
ex_interp 0.01
rate 25000
FUNDA?