| AndreiMinecraftPlayer a întrebat:

Astazi ma jucam metin 2 si m-am dus la orci si dintr-o data vad ca toti ma ataca fara nici un motiv (nu am apasat pe matina curajului sau ceva) si am observat ca nu doar orcii ma ataca, ci si alte "animale" din joc, stiti voi care ar fi solutia? E foarte enervant

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Probabil, este serverul de metin2 cu probleme. Stai linistit, nu este de la calculatorul tau. happy

1 răspuns:
| AV80 a răspuns:

Posibil sa ai activata optiunea din setari "Mantia Curajului automat" (ceva de genu' se numeste) si de aceea sa se intample acest lucru.